14/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Polis Konu İle İlgili Bilginizi Bekliyor

img_6227

BW-HABER

18 Şubat 2017  


 (KA) Waldbronn – Failin Cinsel Taciz Yaptığı Tesbit Edildi

17 yaşındaki genç kızın 7 Şubat 2017 de S11 numaralı Tramvayda bir adam tarafından cinsel tacize uğradığı tesbit edildi. Olayla ilgili olarak polise başvuran bir şahit, cinsel tacizin olayını fotoğrafları ile birlikte belgeledi.  Resimlerden bir bayan polis memuru daha öncede sabıkalı psikoljik sorunlar yaşayan adamı tanıdı. 17 yaşında cinsel tacize uğrayan genç kız sabıkalı 60 yaşındaki adamı tesbit etti. Konu mahkemeye taşınıyor.


 

(KA) Karlsruhe – Maskeli Fail Oyun Salonunu (Kumarhane) Soydu !!!

Kimliği tesbit edilemeyen soyguncu 15 Şubat Çarşamba akşamı Krieg Caddesinde bulunan kumarhaneyi soydu. Maskeli soyguncu 22:30 saatlerinde girdiği kumarhanenin 41 yaşlarında ki çalışanını gümüş rengi bir silahla tehdit ederek kasada bulunan paraları kendisine vermesini istedi. Kasadaki paraları alan ve koyu renkli bir çantaya dolduran solduran maskeli soyguncu, Krieg caddesi üzerinden batı yönünde koşarak gözden kayboldu.

25 yaşlarında ki maskeli soyguncu, 175 cm boyunda zayıf, koyu renkli ceketi ve pantolu var. Konu ile ilgili görgü şahitlerini polis yardıma bekliyor. 0721/939-5555


Oberderdingen – Kayıp kadın ölü bulundu !!!

Oberderdingen kentinde 13 Şubat tarihinden beri kayıp olan 50 yaşlarında ki kadın  15 Şubat 2017’de Eppingen-Elsenz’de ölü bulundu. Olay şöyle gelişti ; saat 11 sıralarında Forst caddesinde  park halindeki aracın dikkat çekmesi ile bulunan 50 yaşında ki talihsiz kadının cansız bedeni bulundu. Eppingen polisinin yaptığı ilk incelemelere göre olayın bir intihar şeklinde geliştiği anlaşıldı. Konu ile ilgili araştırmalar devam ediyor.


POL-KA: (KA) Karlsruhe – Oyun Salonu Soygunu

Karlsruhe (ots) – 15 Şubat sabah saatlerinde Engler caddesinde bulunan kumarhane soyuldu.Maskeli soyguncu sbah saatlerinde 06:45 te geldiği kumarhanede elinde siyah renkli silahla çalışanı tehdit ederek, yanında getirdiği siyah torbanın içine paraları doldurmasını istedi. Paraları alan maskeli soyguncu, Kaiser caddesi yönünde kaçan soyguncuizini kaybettirdi.

Polis soyguncunun 35-40 yaşlarınd olduğunu 175 cm boyunda ki soyguncunun bombe mont, eşofman alt,siyah şal takan soyguncu aksentsiz Almanca konuşuyor. Konu ile ilgili bilgisi olanları Karlsruhe Polisi yardıma çağırdı,  0721/9395555.


POL-KA: (KA) Bretten  47 Yaşında Kayıptı… Cansız Bedeni Bulundu..

Karlsruhe (ots) – 10 Ocak 2017 tarihinden beri kayıp olara aranan 47  Krystian Lorenz  14 Şubat Salı öğleye doğru  sonra cansız bedeni 11:00 sıralarında Bretten kenti dışında yeşil bir alanda bulundu. Polonyalı inşaat işçisi en son olarak Brtetten’de inşaatte 10 Ocak öğleden sonra görülmüştü. Hayatını kaybeden Krystian Lorenz’in öldürüldüğüne dai herhangi bir ize rastlanmadı. Konu araştırılmaya devam ediyor.