14/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Serpa Markt, 19. Şubesini Açtı

SERPA MARKT GAGGENAU ŞUBESİ AÇILDI

BW-HABER -Gaggenau

Serpa Markt, 19. Şubesini Açtı
Baden Württemberg Eyaleti Gaggenau kentinde Serpa Markt marketler zinciri yeni bir şube daha açtı. Spezer Serpa Markt şubesinin hemen ardından gerçekleşen Gaggenau Serpa Markt şubesi açılışı bölge halkı tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

SERPA MARKT’ın 19. şubesinin açılışına özel, kaliteli ürünlerde yapılan indirimler izdihama yol açtı. Türk marka ve damak tadına alışan Alman müşterileri de keyifli alışverişin mutluluğunu yaşadı.


Duaların okunduğu açılışta; Karlsruhe Başkonsolosu Mahmut Niyazi Sezgin ve Gaggenau Belediye Başkanı Michael Pfeiffer’in yanı sıra Ali Çifçi, Burhan Çifçi, İrfan Çifçi, Mehmet Çifçi, Reşat Çifçi ve vatandaşlar hazır bulundu. Mehmet Çifçi, Serpa Markt çalışmaları konusunda bilgi veririken, Çifçi tarım ürünlerinide tanıtttı.

Gaggenau Serpa Markt işletme müdürü Erkan Topal ve eşi Meryem Topal yeni işletmenin açılış pastasını birlikte kestiler. Açılışa Suntat firmasının temsilen Güven Baklan katıldı.

Sabah saatlerinde başlayan yoğunluk akşam kapanış saatine kadar devam etti. 800 metre kare alan üzerine kurulan Gaggenau Serpa Markt şubesi oldukça ferah bir alışveriş alanına sahip. 24 araçlık park alanı ve bölgesinin en modern soğutucu sistemine sahip olan Serpa Markt, gelecek yıl şube sayılarına yenilerini ekleyecek.

2023 yılının en istikrarlı ve hızlı büyümesine sahip olan gıda sektörünün öncülerinden Çifçi Kardeşler, bölgelerinde yeni istihdam alanı açarak Almanya’da gıda sektöründe kalıcı bir statüye ulaştı. 2024 yılı hedefleri arasında yeni şubeler ve ürünlerde çeşitliliğin artırılması olacak.

Ali Çifçi açılışta yaptığı konuşmada, yeni istihdam alanı yanında öğrenciler için de meslek eğitimi vermeye devam edeceklerini söyleyerek, “Meslek eğitimi konusunda tüm gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz “dedi.

Ali Çifçi, “Ülkemizin damak tadını ve kalitesini Almanya’ya taşıyarak hem kendi vatandaşlarımıza hem de diğer komşularımıza ulaştırıyoruz. Kalite ve uygun fiyat ilkemizle çıktığımız bu yolda istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği ilgi alaka ve güvene teşekkür ederiz” dedi.