25/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

THY’de Yük Hakkı Yine 30 kg… Taksitle Tatil İmkanı…

BW-HABER

Karlsruhe 27 Mayıs 2017


Yük hakkı THY’de yine 30 kg

Fritz-Erler-Straße 17, 76133 Karlsruhe ve Ludwigstraße 26, 76726 Germersheim’da  faaliyet gösteren Göktur Reisen işletme sahibi Tahir Bulunmaz, 30 kg’dan 23 kg’a düşürülen yük hakkının tekrar 30 kg’a yükseltildiğini ifade ederek,’ THY Avrupa Türk’ün çağrısına kayıtsız kalmadı ve yük hakkını 30 kg’a çıkardı.”

Online bilet alırken dikkat!

Tahir Bulunmaz, internet üzerinden yapılan bilet alımına dikkat edilmesini isteyerek,’  Bilet alımlarında internet üzerinden bazen fazla para çekildiği, bazende biletlerin ayrılmadığı gibi kötü durumlar ile karşılaşıyoruz. Bu durumda size tavsiyem bileti uçak  firmanın kendi sayfasından bulun gelin aynı bileti bizden alın. ‘ diyen Bulunmaz, uçak bileti fiyatlarında çok iddialı olduklarını en uygun biletin Göktur Reisebüro’dan temin edilebileceğini söylemek abartı olmaz dedi.

Taksitle tatil, bilet imkanı

21 yıldır Karlsruhe ve Germersheim’da hizmet vern Göktur Reisen Türkiye’ye tatile gidecek olan Avrupalı Türklere taksit imkanı tanıyor. Direk banka üzerinden istedikleri kadar taksit bağlayabiliyoruz diyen Bulunmaz ödemelerin 12 ay, 18 ay veya 24 ay gibi duruma göre yapılabileceğini söyledi. 

Erken al ucuz uç

Uçaklar doldukça bilet fiyatları yükseliyor. Tatile gidiş tarihi belli olanların Ekim ayında biletini erken almaları durumunda oldukça uygun fiyata uçabiliyorlar. Uçuş zamanları yaklaştıkça bilet fiyatları yükseliyor.