![](http://microlive.com/wp-content/uploads/2020/05/fahri-yesil.jpg)
Fahri Yeşil - Başkan Muhlis Alkan - Teşkilatlanma Başkanı Sami Balbay
BW-HABER Baden-Baden
Almanya’nın Baden bölgesinde faaliyet gösteren Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Baden bölgesine, katılımlar devam ediyor. İsa Ceylan’ın ardından ‘ Milletime hizmet etmeye geldim.’ diyen Fahri Yeşil’de UID Baden bölgesine katıldı. Baden UID Bölge Başkanı Muhlis Alkan ve UID Baden Bölge Teskilat Başkanı Sami Balbay, Fahri Yeşil’i evinde ziyaret etti. Başkan Muhlis Alkan UID’ye katılan Fahri Yeşil’i tebrik etti. Alkan, ‘ Almanya’da bir çok başarılı çalışmaya imza atan UID kuruluşu milletimizin takdirini kazanmıştır. UID Baden bölgesine katılımlar devam ediyor. Çok değerli insanlarımızla çalışmalara devam edeceğiz. Milletimizin desteği, teveccühü bu yönde.’
Almanya’da bir çok çalışmada görev alan Fahri Yeşil, ‘ UID’nin, millete hizmette merkez olduğunu gördüm. Çalışmalarıma UID Baden Bölgesi Başkanı Muhlis Alkan ile devam edeceğim.’ dedi.
Fahri Yeşil (53) evli 3 çocuk babası. İş insanı Yeşil, Almanya ve Türkiye Sinop şehrinde serbest ticaretle uğraşıyor.
Daha fazlası
SUNLİGHT FESTİVAL, OKUL AİLE BİRLİĞİ 50 İNCİ YILINI KUTLADI
Karlsruhe Eğitim Bölgesi Bilgi Yarışması Düzenlendi
Tatil hediyesi Karlsruhe Eğitim Ataşeliği’nden…