25/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Fredy Kuger Aranıyor!!!

img_5360


BW-HABER  Karlsruhe


Fredy Kuger Kostümlüye Dikkat

Pazartesi akşam saatlerinde Karlsruhe şehir merkezinde Bankhof/Karstadt-Kaufhaus’ta 3 Cadı Bayramı kostümlü erkek 20:30 sıralarında, köşeye sıkıştırdıkları kurbanından cep telefonu ve cüzdanını istdi. İşin şaka olduğunu düşünen 39 yaşındaki adam, ”Cep Telefonu ve cüzdanı bana ver !!!” diye bağırdıklarında, bunun Cadılar Bayramı değil gerçek olduğunu anladı.

Korkulu rüyanın baş aktörü Fredy Kuger’ı kim tanımazki. Bu akşamda 39 yaşındaki Karlsruhelinin korkulu rüyası oldu. Fredy Kuger  kostümlü adam yanına aldığı İskelet kıyafetli 2 adamı ile o gece kostümlerini  Cadılar Bayramını kutlamak için giymediler. Karlsruhe’de başlayan Cadı Bayramı kutlama etkinliklerini fırsata çeviren 3 soyguncu, kostümleri ile şehir merkezine geldi. Karstadt alış veriş merkezinin arka kısmında tenhada çeviridikleri 39 yaşındaki adamdan cep telefonu ve cüzdanını istedi. 39 yaşında ki adam bunun bir Cadı Bayramı şakası olduğunu düşündü. Ancak Fredy Kruger kostümlü adam cebinden çıkardığı bıçak ile tehdit etti. Genç adam cep telefonunu ve cüzdanını  soygunculara vererek canını zor kurtardı.

Polis 3 kostümlü soyguncuyu arıyor.3 soyguncuda 170-180 cm uzunluğunda bir tanesinin konuştuğu dil tam anlaşılmıyor, diğer iki soyguncu bozuk bir Almanca konuşuyor.