17/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Halaylı Avrupa Okulu Mezuniyeti

IMG_1710


BW-HABER   Karlsruhe


DİVA Event Palace’nin Gurur Akşamı

Almanya’nın saygın okullarından  Europäische Schule Karlsruhe mezuniyet törenini, Diva Event Palas’ta düzenledi. DİVA sahiplerinde Emrullah Ali “Avrupa Okulu Karlsruhe gibi saygın bir okulun mezuniyet töreni eğlencesini düzenledik. Bu önemli bir adım oldu. Bir çok Alman dernek, iş veren ve okulların bizi tercih etmesi kalitenin bir göstergesi.” dedi

Farklı miletlerden mezun gençler aileleri ile birlikte yemek yiyerek eğlendikleri geceye Ankara’nın bağları ve Erzincan halayı damgasını vurdu. Gençler Türk halay oyunlarında oldukça başarılı oldular. Okul mezunları arasında yer alan Cihan Arın’da Avrupa’nın saygın okulunda farklı milletlerden arkadaş edindiğini, farklı kültürleri yadırgamadıklarını söyledi.

DİVA Mutfağı Göz Doldurdu.

Dİva Event Palace tarafından hazırlanan Anadolu mutfağının en güzel örnekleri, Avrupa Okulu öğrenci ve velileri taraffından tam not aldı. Sınızrsız yemek ve içeceğin ikram edildiği gecede, Türk tatlılarıda görücüye çıktı.

Ceylan special catering – v.i.p services

Europäische Schule Karlsruhe mezuniyet töreni yemeği Diva Event Palace tarafından hazırlandı ve sunuldu. Avrupa’nın tanınmış yemek dekor ve lezzet ustası Celal Ceylan Diva Event Palas’ta düzenlenen yemekli gecede hazırladığı birbirinden hoş görüntülü meyve soğuk mezede le büyük ilgi çekti. Ser  verip sır vermediği gecede, Celal Ceylan, ” İş toplantıları, önemli misafirleri olan iş adamları, düğün, sünnet, nişan, firma toplantılarında hem görsel, hemde damak tadına önem verenlere hizmet veriyorum.” dedi. Ceylan, VİP Caterig servisi ile,  hizmeti ayağınıza getiriyor.