13/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Oberndorf Okul Aile Birliği Yeni Yönetimini Seçti

BW-HABER

Oberndorf 22 Ekim 2017


 
Oberndorf & Vöhringen ve Çevresi Türk Okul Aile Birliği yeni yönetimini seçti.
Oberndorf & Vöhringen ve Çevresi Türk Okul Aile Birliği 45 üyesinin  katıldığı toplantıda liste olarak aday olan Ayşe Yıldırım oyların tamamını alarak başkan seçildi. 
Oberndorf & Vöhringen ve Çevresi Türk Okul Aile Birliği eski başkanı İsmail Kılıçarslan Baden Türk Okul Aile Birlikleri  Federasyon’unda ki görevi nedeniyle bir kez daha aday olmadı. 8 yıl OAB başkanlık görevini yürüten İsmail Kılıçarslan yeni yönetime başarılar dileyerek şunları kaydetti. ‘ Yeni bir seçime gitik. Aday olmadım. BTOAB Federsayoın daki görevimden dolayı yeniden başkan olarak görev almak istemedim. Yeni yönetim kurulu arkadaşlar daha önce 8 yıl beraber çalıştığımız arkadaşlar. Bu yeni yönetimin benden bir adım daha ileriye götüreceğine inanıyorum. Yine bölge görevimin yanı sıra Oberndorf OAB de yönetimde görev almaya devam edeceğim.” 
 
Oberndorf Okul Aile Birliği salonunda yapılan seçimle 2 yıllığına Oberndorf & Vöhringen ve Çevresi Türk Okul Aile Birliği başkanlığına gelen Ayşe Yıldırım tecrübeli bir isim . Daha önce OAB yönetiminde başkan yardımcısı olarak görev alan Ayşe Yıldırım yeni çalışma arkadaşlarını tanıttı. Seçim sonuçlarına göre yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor ; Başkan Yardımcısı Hülya Ökten, Yönetim Kurulu Üyeleri Cigdem Doğan, Sema Yorulmaz, Hülya Yeni, Derya Yılmaz, Selena Şahin, Melike Köse, Muharrem Cavdar, Emre Kaya ve  İsmail Kılıçaslan.