01/03/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Rüya Gibi…

 

Böyle olur ” Göçmen Düğünü ”… IMG_5595

WÖRTH – Songül ve Tolga Demirkan muhteşem bir düğün ile evlendiler. Almanya’nın Pfalz  Eyaleti Wörth kasabası Festhalle salonunda yapılan düğün, Almanya’nın unutulmaz düğünleri arasına girdi.

IMG_5594

Karlsruhe’nin tanınmış ailelerinden  Demirkan ve Gaggenau’nun tanınmış ailelerinden  Keklik aileleri dünür oldular. Manisalı Erkan Demirkan  ve Gül Demirkan’ın  çiftinin oğlu, Maraş Elbistan’dan  Hasan Hüseyin Keklik  ve Elif Keklik  çiftinin kızı geçtiğimiz gün 7 Kasım’da  dünya evine girdi.

Wörth kasabası Festhalle’de Star Organizasyon tarafından yapılan düğün tek kelime ile muhteşemdi.

Şık bir organizasyon ile gerçekleşen düğün, son yılların en çok konuşulacak düğünlerinden biri oldu. Genç çifti düğünlerinde yalnız bırakmayan davetliler, genç çiftle bol bol fotoğraf çektirdiler.Düğünde çalınan Balkan ve Anadolu Halk Oyunları müziği ile saatlerce eğlenen davetliler, farklı yörelerin oyunları ile düğüne görsel bir renk kattılar.

IMG_5636

Düğünün ilerleyen saatlerinde pasta kesim merasimi gerçekleşti. Eğlencenin doruğa ulaştığı gecede çiftin neşesi görülmeye değerdi. Düğünün ardından davetliler, yakın akrabaları ve dostları, genç çiftle hatıra fotoğrafı çektirdi. 2015’e damgasını vuran düğün unutulmazlar arasında yerini aldı.

IMG_5779


IMG_5737

”Pala”  lakabı ile tanınan Erkan Demirkan