24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Speed-Dating 2017 Meslek Fuarı Karlsruhe’de Kaçırmayın

 

BW-HABER

Karlsruhe 16 Mayıs 2017


Karlsruhe Çalışma Ataşeliği Duyurdu!!!

Speed-Dating 2017  Meslek Fuarına Mutlaka Katılın 

Karlsruhe Sanayi ve Ticaret Odası henüz meslek yeri bulamayan veya geç kalan öğrenciler için ikinci bir fırsat daha veriyor. 17 Mayıs Çarşamba günü saat 15:00 ila  18:00 arası Lammstr. 13-17, 76133 Karlsruhe’de bulunan  ‘IHK Haus der Wirtschaft’ binası giriş katında düzenlenecek olan Speed-Dating 2017 mini meslek fuarına tüm gençler davet edildi. 

17 Mayıs Çarşamba düzenlenecek meslek fuarında endüstri, ticaret, hizmet sektörü,  logistik, el becerisi gibi mesleki alanlarda istihdam edilmek üzere gençlerin eğitim almaları sağlanacak. Meslek yerleri her ne kadar hala açık olsada, iş verenler her zaman daha iyisini arıyor. Bu nedenlede meslek ile ilgili firmalarla görüşmeye gelecek adayların, görüşmeye ; düzenli, dinamik, ne istediğini bilen ve tabiki hazırlıklı olarak gelmesi çok önem arz ediyor.

Speed-Dating 2017’e katılacak meslek adayları burada firmalar ile birebir görüşme imkanı bulacaklardır. Karlsruhe Çalışma Ataşesi Muhammet Kıran, özellikle meslek yeri bulamayan veya fırsatları kaçıran adayların mutlaka 17 Mayıs Çarşamba günü düzenlenecek olan Speed-Dating 2017’e katılarak ‘Bewerbung’ görüşmelerini yapmalarını istedi. Ataşe Kıran, ayrıca bir meslek yerine başvurunun nasıl yapılacağının anlatılacağı Speed-Dating 2017′de ‘Lebenslauf’ özgeçmişin yazılma tekniklerininde gösterileceğini söyledi.