20/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Yeşil Ailesinin Mutlu Günü

BW-HABER

Wörth 7 Temmuz 2018


Karlsruhe’nin tanınmış ailelerinden Fahri ve Gülşen Yeşil’in oğlu Emre Yeşil, Hataylı Hüseyin ve Gülsüm Bilgin kızı Betül Yeşil, Karlsruhe yakınlarında Wörth kasabasında düzenlenen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Kına, eğlence ve düğünle birlikte 3 gün süren kutlamada, gelin evine giden uzun araç konvoyu, Sinopun ünlü sanatçıları eşliğinde Yeşil ailesinin yeni gelinleri Betül’ü baba evinden aldı. 

 Avrupa Sivil İnsiyatif Platformu yöneticiside olan Sinoplu Fahri Yeşil, Wörth kasabasında düzenlenen düğünde konuklarını kapıda karşıladı. Rüya gibi düğünün süpriz sanatçıları Sinop’tan geldi. Batı Karadeniz’in tanınmış sanatçıları; Zennure Koç, Harbi Enver, Necip Can sahne alırken, düğünlerin vazgeçilmezi, ‘Ankara’nın bağları’ , ‘ Erik Dalı’ ile misafirler gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. 

Düğüne Avrupa Sivil İnsiyatif Genel Başkanı Sedat Demir, Viyana Belediye Başkan Yardımcılarından Mehmet Yılmaz, GSK Karlsruhe Spor Klübü yöneticisi Burhan Genç, ASİP Karlsruhe Başkanı Rıfat Karayer, Baden-Baden Okul Aile Birliği başkanı Kemal Demirel, yöneticisi Mehmet Demirel  Gaggenau Okul Aile Birliği yöneticisi Mehmet Yıldırım katıldı.